Wdmuchiwanie izolacji – powierz to profesjonalistom

Oferujemy skuteczne wdmuchiwanie granulatu, czyli wełny drzewnej, która okazuje się w pełni bezpieczna dla środowiska i człowieka. Ten materiał izolacyjny posiada wysokie właściwości termoizolacyjne i akustyczne, dzięki czemu zapewnia idealną szczelność w wypełnianych przegrodach.

Technologia wdmuchiwania granulatu

wdmuchiwanie izolacji włókien drzewnych, wdmuchiwanie celulozy, ocieplenie budynków steico

Materiał izolacyjny wdmuchujemy w formie sypkiej za pomocą specjalistycznych maszyn i agregatu z wężami. Dzięki temu granulat jest wdmuchiwany w wolne przestrzenie pod ciśnieniem, co umożliwia jego dotarcie do wszelkich zakamarków. To najlepszy sposób na szybkie, proste, a zarazem tanie uzupełnienie bądź naprawę termoizolacji (ocieplenia) budynków.

Materiał termoizolacyjny – włókna drzewne i celuloza marki SteicoZell

To włókno drzewne zajmuje aktualnie 1 miejsce na rynku. Cechuje się niskim współczynnikiem przenikania ciepła (λ wynosi 0,038-0,05 W/(mK)), co pozwala na maksymalne zminimalizowanie strat ciepła. Materiał ten posiada właściwości akustyczne, dzięki czemu skutecznie tłumi dźwięki powietrzne i uderzeniowe. Dodatkowo uzyskuje wysoką klasę reakcji na ogień i umożliwia odprowadzenie gromadzącej się wilgoci wewnątrz budynku, zabezpieczając go przed działaniem grzybów i pleśni.

Wykorzystujemy metodę wdmuchiwania “Blow-In Insulation” i “Open Blow”, które nie wywołują zanieczyszczeń, okazują się mało inwazyjne i szybkie. Dzięki temu udaje się nam wyeliminować wszelkie mostki termiczne i uzupełnić wolne przestrzenie w każdym domku jednorodzinnym i budynku.

Kontakt do profesjonalistów od wdmuchiwania izolacji

firma zapewniająca wdmuchiwanie izolacji termicznej włókien drzewnych i celulozy, wdmuchiwanie celulozy, wdmuchiwanie włókien drzewnych

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a zapewnimy Ci najlepsze wdmuchiwanie izolacji, czyli ocieplenie budynku na najwyższym poziomie!

Nasze usługi realizujemy na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego w szczególności: Barcin, Żnin, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń i okolice) oraz poza nim. Obsługujemy klientów z całej Polski. Chętnie przygotujemy dla Państwa szybką wycenę naszej usługi, a następnie dotrzemy na miejsce i zapewnimy najlepsze ocieplenie budynku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *