Wdmuchiwanie izolacji przez naturalne drewno Steico

Wysokie właściwości izolacyjne zawiera tak znany i ceniony materiał budowlany, jak Drewno. Wynika to z jego wyjątkowej struktury komórek. Dzięki temu drewno uzyskuje o wiele lepszą izolację od takich materiałów, jak aluminium, beton czy stal. Na przykład drewno stanowi ponad 400 razy lepszą izolację od stali, 15 razy lepszą od betonu i blisko 1800 razy lepszą od aluminium. Dodatkowo drewno jest materiałem bardzo prostym w obróbce, co umożliwia przygotowanie jego idealnych i stabilnych wymiarów.

Zalety izolacji wdmuchiwanej z włókien drzewnych:

włókno drzewne steico zell wdmuchiwanie izolacji

– całkowite wypełnienie pustych przestrzeni

– wysoka trwałość i stabilność

– wysokie właściwości termoizolacyjne

Nasze usługi ocieplenia budynków realizujemy dzięki zastosowaniu specjalnych maszyn umożliwiających wdmuchiwanie włókien pod ciśnieniem do zamkniętych przestrzeni. Umożliwia to ich idealne dopasowanie do wszystkich elementów, które je ograniczają. Taka technologia znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie oraz do renowacji ocieplenia każdego budynku.

Izolacja wdmuchiwana SteicoZell pozwala na dostosowanie się do wszystkich budynków. Ta technologia wdmuchiwania izolacji poradzi sobie również z elementami instalacyjnymi pojawiającymi się wewnątrz elementów konstrukcyjnych. Wszystko staje się możliwe przez bezspoinowe i homogeniczne wypełnienie wdmuchiwanego materiału. Rozwiązanie to sprawia się zarówno w przypadku izolacji wdmuchiwanej i nadmuchiwanej. Dzięki temu materiał termoizolacyjny układa się na niemalże różnych powierzchniach (pochylonych, poziomych, sklepionych), między belkami ustroju dachowego i między wiązarami. Podczas wdmuchiwania służy do ocieplenia ścian, podłóg, dachu i poddasza.

Gwarancja szybkiej obróbki i trwałej jakości

Wdmuchiwanie izolacji wykona dla Państwa firma, w której znajdują się tylko przeszkoleni wykonawcy. Posiadamy materiały termoizolacyjne pochodzące prosto od producenta Steico. Gwarantujemy więc wysoką jakość wdmuchiwanej izolacji.

Gwarancja przyjemnego klimatu w pomieszczeniach

Podczas wdmuchiwania izolacji stosujemy materiały o otwartej dyfuzyjnie strukturze. Wpływa to pozytywnie na regulację wilgoci i utrzymanie optymalnego klimatu mieszkalnego. Budynki tak ocieplone radzą sobie z letnimi upałami posiadając wewnątrz przyjemny chłód. Natomiast zimą przytulne ciepło.

Włókno drzewne Steico uzyskało znak jakości Ü, który w pełni potwierdza wysoką jakość i klasę produktu. Producent Steico dba od samego początku o utrzymanie takiej formy i stałych właściwości materiałów izolacyjnych, które są polecane i stosowane od wielu lat.

Wdmuchiwanie izolacji systemem Steico a ekologia

wdmuchiwanie włókien drzewnych a ekologia, ekologiczne wdmuchiwanie izolacji termicznej steico zell

Wykorzystanie drewna do ocieplenia budynków przyczynia się do ochrony lasów. Jak to rozumieć? Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju obowiązującymi na terenie europejskich lasów sadzeniu podlega dokładnie taka sama ilość drzew, którą się wycina. Wykorzystane drewno pozytywnie wpływa na środowisko, ponieważ skuteczne magazynuje dwutlenek węgla, czyli CO2. Ocenia się, że już 1 m³ magazynuje blisko 1 tonę CO2, a dodatkowo wytwarza 0.7 tony czystego tlenu. Widać więc, że zastosowanie takiej izolacji jest w pełni ekologiczne!

Wszystkie materiały izolacyjne marki Steico są zdrowe dla człowieka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *